10-26-2018

23 – 26 жовтня 2018 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась міжнародна виставка

«Безпека – 2018» – традиційно вважається головною подією індустрії безпеки в Україні для провідних вітчизняних та іноземних компаній.

У цьому році на стенді компанії «Е С У» були представлені передові рішення в сфері Safe City, охорони периметру, а також інтегрована платформа Fortis 4G Компанії Magal (Ізраїль).

Були представлені наступні рішення:

  • Інтегрована система управління та контролю Fortis 4G
  • Високоефективна фізична загорожа із вбудованими сенсорами – DTR
  • Сенсорна система виявлення вторгнення Flexzone
  • Сенсорні датчики виявлення вторгнень FENSOR
  • Прихована кабельна система контролю периметру OmniTrax®
  • Оптична система контролю периметру FiberLR

Також на стенді «Е С У» був представлений ситуаційний центр контролю та управління системами безпеки на платформі Fortis4G, інтегрований з комплексом по периметральному захисту, системою відеоспостереження та модулем аналітики. Особливу увагу відвідувачів привернуло єдине на виставці рішення RoboGuard – повністю автономна роботизована система контролю периметру. Представлені рішення продемонстрували свій попит серед учасників ринку в сфері побудови інтегрованих комплексів захисту периметрів важливих об’єктів, газопроводів, кордонів та впровадження рішень для забезпечення безпеки громадян (Safe City). Ми висловлюємо щиру вдячність всім відвідувачам стенду «Е С У». Якщо вам не вдалось зустрітися з нами на виставці або з’явились питання стосовно представленого нами обладнання та рішень – ми завжди готові продовжити спілкування при особистій зустрічі або відповісти на ваші листи.

Для зв’язку: Alexandr.Novikov@esu-ua.com

 

Последние новости

31.12.2020

Компанія Е С У щиро вітає Вас з Новим Роком та Різдвом!

09.10.2020

Компанію «Е C У» оголошено переможцем в тендері на розробку проєктів організації дорожнього руху

Компанію «Е C У» оголошено переможцем в тендері на розробку проєктів організації дорожнього руху (ОДР) на майданчиках для паркування транспортних...

25.08.2020

Користь відеоаналітики під час пандемії COVID-19

Компаніїя Senstar Senstar (Aimetis) представляє ряд рішень по контролю за дотриманням правил індивідуальної та колективної безпеки під час пандемії COVID-19 із...