5-31-2019

30-31 травня в Одесі відбувся Ukrainian Ports Forum 2019 – головна подія портової галузі України

Ukrainian Ports Forum – це живе обговорення усіх актуальних суто портових та інших актуальних для галузі питань з учасниками ринку, представниками влади, міжнародного співтовариства, українськими і закордонними інвесторами та фінансистами, експертами та аналітиками ринку.

Одним з важливих аспектів, розглянутих в рамках форуму, було питання морської безпеки. ТОВ «Е С У» разом з партнером, ізраїльською компанією «MAGAL», в рамках круглого стола взяли участь у форумі з питань морської безпеки в портах. На прикладі реалізованих міжнародних проектів були представлені провідні рішення в галузі фізичного захисту території морських портів від стороннього проникнення і попередження інцидентів.

Офіційна сторінка події —  https://upf.com.ua

******

Компанія «Е С У» — системний інтегратор та провайдер комплексних технологічних рішень із більш ніж 10-річним досвідом роботи в Україні.

Компанія «Magal» – провідний міжнародний розробник та постачальник рішень і засобів для забезпечення безпеки,   в тому числі – технологій охорони периметра об’єктів.
https://magalsecurity.com/markets/seaports

В партнерстві з компанією «Magal» ми пропонуємо комплексні рішення:

• Системи забезпечення охорони та безпеки периметру, державного кордону, об’єктів критичної інфраструктури.

•  Системи для управління та контролю інфраструктурою аеропортів, морських портів, залізничних вокзалів та громадського транспорту.

•  Системи відеоаналітики та відеоспостереження.

•  Розумне місто & Безпечне місто.

Последние новости

31.12.2020

Компанія Е С У щиро вітає Вас з Новим Роком та Різдвом!

09.10.2020

Компанію «Е C У» оголошено переможцем в тендері на розробку проєктів організації дорожнього руху

Компанію «Е C У» оголошено переможцем в тендері на розробку проєктів організації дорожнього руху (ОДР) на майданчиках для паркування транспортних...

25.08.2020

Користь відеоаналітики під час пандемії COVID-19

Компаніїя Senstar Senstar (Aimetis) представляє ряд рішень по контролю за дотриманням правил індивідуальної та колективної безпеки під час пандемії COVID-19 із...