10-10-2019

ТОВ «Е С У» в партнерстві з компанією «MAGAL» прийняло участь у виставці “ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2019”

XVI міжнародна спеціалізована виставка “ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2019” проходила в період 8-11 жовтня 2019 року в Міжнародному Виставковому Центрі.

На нашій виставці була представлена діюча модель ситуаційного моніторингового центру з контролю та управління системами безпеки на базі програмного забезпечення “FORTIS 4G”, інтегрована з комплексом охорони периметра, системою відеоспостереження та модулем аналітики. Відвідувачі стенду мали можливість самостійно, на практиці, оцінити всі переваги цієї системи в застосуванні до різних сфер і потреб потенційних клієнтів і користувачів системи.

 

 

Представлена система та існуючі зразки систем захисту периметра PIDS викликали великий інтерес серед вітчизняних та іноземних представників підприємств оборонної промисловості та великих бізнес-структур, які гостро усвідомлюють необхідність цілісного захисту своїх об’єктів і бізнесу вцілому.

 

 

Ми висловлюємо нашу глибоку подяку всім відвідувачам стенду “E С У” за їх інтерес. Ми обов’язково зв’яжемося з вами і надамо обіцяну інформацію. Якщо ви не змогли зустрітися з нами на виставці або маєте запитання про обладнання та рішення, які ми представили, ми завжди готові продовжити спілкування особисто або відповісти на ваші листи.

Для зв’язку: Alexandr.Novikov@esu-ua.com

Последние новости

31.12.2020

Компанія Е С У щиро вітає Вас з Новим Роком та Різдвом!

09.10.2020

Компанію «Е C У» оголошено переможцем в тендері на розробку проєктів організації дорожнього руху

Компанію «Е C У» оголошено переможцем в тендері на розробку проєктів організації дорожнього руху (ОДР) на майданчиках для паркування транспортних...

25.08.2020

Користь відеоаналітики під час пандемії COVID-19

Компаніїя Senstar Senstar (Aimetis) представляє ряд рішень по контролю за дотриманням правил індивідуальної та колективної безпеки під час пандемії COVID-19 із...