10-9-2020

Компанію «Е C У» оголошено переможцем в тендері на розробку проєктів організації дорожнього руху

Компанію «Е C У» оголошено переможцем в тендері на розробку проєктів організації дорожнього руху (ОДР) на майданчиках для паркування транспортних засобів у м Дніпро.

В рамках проекту наші фахівці з проектування дорожнього руху і організації міської інфраструктури спільно з КП “Міськавтопарк “Дніпровської міської ради будуть займатися організацією і оптимізацією паркувального простору м.Дніпро.

Метою проєкту є ефективне використання існуючих і планованих місць легальної парковки, підвищення пропускної спроможності вулиць і магістралей міста, позитивні зміни в дорожній трафік мегаполісу в цілому.

Проектні рішення по організації дорожнього руху, пропоновані ТОВ «Е С У», створюють комфортні і безпечні умови для автомобілістів і сприяють підвищенню якості життя громадян. Наша Компанія забезпечує весь спектр робіт з проектування та організації дорожнього руху як в умовах міського середовища, так і за її межами.

Последние новости

31.12.2020

Компанія Е С У щиро вітає Вас з Новим Роком та Різдвом!

09.10.2020

Компанію «Е C У» оголошено переможцем в тендері на розробку проєктів організації дорожнього руху

Компанію «Е C У» оголошено переможцем в тендері на розробку проєктів організації дорожнього руху (ОДР) на майданчиках для паркування транспортних...

25.08.2020

Користь відеоаналітики під час пандемії COVID-19

Компаніїя Senstar Senstar (Aimetis) представляє ряд рішень по контролю за дотриманням правил індивідуальної та колективної безпеки під час пандемії COVID-19 із...