8-29-2022

ТОВ «Е С У» виконує будівельно-монтажні роботи по встановленню модульних містечок

ТОВ «Е С У», застосовуючи багаторічний досвід та компетенції в будівництві, прикладає максимум зусиль, аби прискорити вирішення критичних питань по забезпеченню житловою інфраструктурою мирного населення, яке постраждало та втратило житло внаслідок бойових дій на території України.

За ініціативи та фінансової допомоги Уряду Польщі і у взаємодії з Міністерством розвитку громад та територій України, Компанія будує модульні містечка для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок бойових дій осіб в різних областях України.

На сьогоднішній день в Україні силами ТОВ «Е С У»  побудовано десять модульних містечок в містах: Бородянка, Буча, Макарів, Ірпінь, Гостомелі – 2 містечка, Чернігові та області – 4 містечка.

У рамках Програми ТОВ «Е С У» як офіційний партнер польської компанії-виробника модульних будинків «MODULAR SYSTEM SP. Z O.O.» виконує будівельно-монтажні роботи по встановленню модульних містечок.

Плани у найближчі 2-3 місяці –  додатково побудувати щонайменше 15 модульних містечок. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, передає прес-служба Міністерства.

Кожне містечко розраховане для комфортного проживання 352 осіб та складається з 88 житлових та 72 допоміжних модулів, зокрема їдальні, дитячі кімнати, душові кімнати та туалети. Усі містечка облаштовуються меблями, кухонними приладами, бойлерами та обігрівачами і мають усе необхідне для швидкого підключення до мереж електро- та водопостачання.

 

 

 

 

 

 

Последние новости

05.09.2023

ТОВ «Е С У» продовжує допомагати військовим на фронті та надавати підтримку пораненим бійцям, що проходять лікування та реабілітацію в медичних закладах України.

  Днями до поліклінічного відділення КНП СОР «Сумського обласного клінічного госпіталя ветеранів війни» Компанією було надано комп’ютерну техніку для більш...

16.06.2023

Модульне містечко, змонтоване спеціалістами ТОВ «Е С У» у Полтаві, готове приймати своїх мешканців

2 червня 2023 року в Полтаві відбувся прес-тур для журналістів щодо демонстрації завершеного модульного містечка для тимчасово переміщених осіб, змонтованого...

17.03.2023

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб...