8-29-2022

ТОВ «Е С У» виконує будівельно-монтажні роботи по встановленню модульних містечок

ТОВ «Е С У», застосовуючи багаторічний досвід та компетенції в будівництві, прикладає максимум зусиль, аби прискорити вирішення критичних питань по забезпеченню житловою інфраструктурою мирного населення, яке постраждало та втратило житло внаслідок бойових дій на території України.

За ініціативи та фінансової допомоги Уряду Польщі і у взаємодії з Міністерством розвитку громад та територій України, Компанія будує модульні містечка для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок бойових дій осіб в різних областях України.

На сьогоднішній день в Україні силами ТОВ «Е С У»  побудовано десять модульних містечок в містах: Бородянка, Буча, Макарів, Ірпінь, Гостомелі – 2 містечка, Чернігові та області – 4 містечка.

У рамках Програми ТОВ «Е С У» як офіційний партнер польської компанії-виробника модульних будинків «MODULAR SYSTEM SP. Z O.O.» виконує будівельно-монтажні роботи по встановленню модульних містечок.

Плани у найближчі 2-3 місяці –  додатково побудувати щонайменше 15 модульних містечок. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, передає прес-служба Міністерства.

Кожне містечко розраховане для комфортного проживання 352 осіб та складається з 88 житлових та 72 допоміжних модулів, зокрема їдальні, дитячі кімнати, душові кімнати та туалети. Усі містечка облаштовуються меблями, кухонними приладами, бойлерами та обігрівачами і мають усе необхідне для швидкого підключення до мереж електро- та водопостачання.

 

 

 

 

 

 

Последние новости

17.03.2023

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб...

20.01.2023

Проектування. Розробка схем дорожнього руху. м. Біла Церква

ТОВ «Е С У» на замовлення Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради виконало проектні роботи з розробки схем дорожнього руху...

27.11.2022

Е С У  – СЕРТИФІКОВАНИЙ ПАРТНЕР MODULAR SYSTEM в Україні!

ТОВ «Е С У» підтвердило високий рівень кваліфікації фахівців і є єдиною українською компанією, що отримала Сертифікат Партнерства з компанією...