11-2-2022

ТОВ «Е С У» продовжує будівництво модульних містечок

У Василькові Київської області 29 жовтня 2022р. відкрили модульне містечко, побудоване ТОВ «Е С У», для внутрішньо переміщених осіб, а також людей, які втратили житло в самому місті внаслідок повномасштабного вторгнення.

ТОВ «Е С У» – офіційний партнер польської компанії-виробника модульних будинків «MODULAR SYSTEM SP. Z O.O.», виконує будівельно-монтажні роботи зі встановлення модульних містечок по всій території України.

У відкритті містечка в Василькові взяли участь міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, посол Польщі Бартоше Ціхоцький, начальник Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба та мер Василькова Наталя Баласинович.

 

Містечко повністю укомплектоване необхідною побутовою технікою. У кімнатах також є меблі. Проведено усі комунікації.

 

Для дітей облаштовано дитячий майданчик поряд. Також у юних жителів містечка тут передбачена можливість проходити онлайн навчання.

Це вже 14-й подібний об’єкт, змонтований Компанією «Е С У».

На сьогоднішній день в Україні силами ТОВ «ЕСУ» збудовано модульні містечка для внутрішньо переміщених осіб, а також людей, які втратили житло, у таких містах: Бородянка, Буча, Макарів, Демидів, Бровари, Ірпінь – 2 містечка, Гостомель – 2 містечка, Чернігів та області – 4 містечка, Васильків.

Понад 4500 людей забезпечено тимчасовим житлом та всіма необхідними умовами проживання.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Последние новости

17.03.2023

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб...

20.01.2023

Проектування. Розробка схем дорожнього руху. м. Біла Церква

ТОВ «Е С У» на замовлення Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради виконало проектні роботи з розробки схем дорожнього руху...

27.11.2022

Е С У  – СЕРТИФІКОВАНИЙ ПАРТНЕР MODULAR SYSTEM в Україні!

ТОВ «Е С У» підтвердило високий рівень кваліфікації фахівців і є єдиною українською компанією, що отримала Сертифікат Партнерства з компанією...