11-2-2022

ТОВ «Е С У» продовжує будівництво модульних містечок

У Василькові Київської області 29 жовтня 2022р. відкрили модульне містечко, побудоване ТОВ «Е С У», для внутрішньо переміщених осіб, а також людей, які втратили житло в самому місті внаслідок повномасштабного вторгнення.

ТОВ «Е С У» – офіційний партнер польської компанії-виробника модульних будинків «MODULAR SYSTEM SP. Z O.O.», виконує будівельно-монтажні роботи зі встановлення модульних містечок по всій території України.

У відкритті містечка в Василькові взяли участь міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, посол Польщі Бартоше Ціхоцький, начальник Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба та мер Василькова Наталя Баласинович.

 

Містечко повністю укомплектоване необхідною побутовою технікою. У кімнатах також є меблі. Проведено усі комунікації.

 

Для дітей облаштовано дитячий майданчик поряд. Також у юних жителів містечка тут передбачена можливість проходити онлайн навчання.

Це вже 14-й подібний об’єкт, змонтований Компанією «Е С У».

На сьогоднішній день в Україні силами ТОВ «ЕСУ» збудовано модульні містечка для внутрішньо переміщених осіб, а також людей, які втратили житло, у таких містах: Бородянка, Буча, Макарів, Демидів, Бровари, Ірпінь – 2 містечка, Гостомель – 2 містечка, Чернігів та області – 4 містечка, Васильків.

Понад 4500 людей забезпечено тимчасовим житлом та всіма необхідними умовами проживання.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Последние новости

05.09.2023

ТОВ «Е С У» продовжує допомагати військовим на фронті та надавати підтримку пораненим бійцям, що проходять лікування та реабілітацію в медичних закладах України.

  Днями до поліклінічного відділення КНП СОР «Сумського обласного клінічного госпіталя ветеранів війни» Компанією було надано комп’ютерну техніку для більш...

16.06.2023

Модульне містечко, змонтоване спеціалістами ТОВ «Е С У» у Полтаві, готове приймати своїх мешканців

2 червня 2023 року в Полтаві відбувся прес-тур для журналістів щодо демонстрації завершеного модульного містечка для тимчасово переміщених осіб, змонтованого...

17.03.2023

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб...