11-27-2022

Е С У  – СЕРТИФІКОВАНИЙ ПАРТНЕР MODULAR SYSTEM в Україні!

ТОВ «Е С У» підтвердило високий рівень кваліфікації фахівців і є єдиною українською компанією, що отримала Сертифікат Партнерства з компанією MODULAR SYSTEM в проектах встановлення, монтажу, сервісного обслуговування модулів контейнерного типу та обладнання виробництва MODULAR SYSTEM.

Компанія «MODULAR SYSTEM» (Республіка Польща) є лідером на ринку Європи у виробництві модульних споруд контейнерного типу, які забезпечують функціональність, комфорт і безпеку.

 

В процесі сертифікації польські  партнери відзначили системний підхід, ефективну організацію виробничого процесу, компетентність фахівців компанії ТОВ «Е С У», а також індивідуальний підхід та гнучкість у вирішенні нестандартних ситуацій, які виникають в процесі виконання робіт. Виробники модульних споруд переконалися, що роботи завжди проводяться з високою якістю при суворому дотриманні технології та термінів виконання.

Виконання робіт кваліфікованими спеціалістами як в інженерно-технічному складі, так і серед безпосередніх виконавців, підтвердило статус ТОВ «Е С У», як надійного партнера при виконанні робіт будь-якої складності.

 

В свою чергу, ТОВ “Е С У” високо цінує співпрацю з Компанією MODULAR SYSTEM!

 

Пишаємося тим, що об’єднуючи зусилля, мы з Партнером і в подальшому будемо рухатися до спільної мети, а саме: допомагатимемо вирішити проблему забезпечення житлом якомога більшій кількості людей, що втратили свої домівки внаслідок російської агресії!

Последние новости

17.03.2023

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб...

20.01.2023

Проектування. Розробка схем дорожнього руху. м. Біла Церква

ТОВ «Е С У» на замовлення Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради виконало проектні роботи з розробки схем дорожнього руху...

27.11.2022

Е С У  – СЕРТИФІКОВАНИЙ ПАРТНЕР MODULAR SYSTEM в Україні!

ТОВ «Е С У» підтвердило високий рівень кваліфікації фахівців і є єдиною українською компанією, що отримала Сертифікат Партнерства з компанією...