9-5-2023

ТОВ «Е С У» продовжує допомагати військовим на фронті та надавати підтримку пораненим бійцям, що проходять лікування та реабілітацію в медичних закладах України.

 

Днями до поліклінічного відділення КНП СОР «Сумського обласного клінічного госпіталя ветеранів війни» Компанією було надано комп’ютерну техніку для більш швидкого та якісного обслуговування пацієнтів.

 

 

 

 

Ця допомога госпіталю є своєрідною подякою військовим та медикам за їх нелегку щоденну працю.

Сумський обласний госпіталь ветеранів війни– це найпотужніший лікувальний заклад, у якому проводиться безкоштовне лікування, фізична, медична та психологічна реабілітація інвалідів війни, учасників бойових дій та інших категорій згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Основною метою діяльності госпіталю є надання консультативно-діагностичної, лікувально-профілактичної медичної допомоги, реабілітаційної та психологічної допомоги інвалідам, учасникам бойових дій.
Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни визначений координатором з організації у Сумській області медичної допомоги учасникам антитерористичної операції (операції об‘єднаних сил).

 

Борітеся — поборете! Слава Україні

Последние новости

05.09.2023

ТОВ «Е С У» продовжує допомагати військовим на фронті та надавати підтримку пораненим бійцям, що проходять лікування та реабілітацію в медичних закладах України.

  Днями до поліклінічного відділення КНП СОР «Сумського обласного клінічного госпіталя ветеранів війни» Компанією було надано комп’ютерну техніку для більш...

16.06.2023

Модульне містечко, змонтоване спеціалістами ТОВ «Е С У» у Полтаві, готове приймати своїх мешканців

2 червня 2023 року в Полтаві відбувся прес-тур для журналістів щодо демонстрації завершеного модульного містечка для тимчасово переміщених осіб, змонтованого...

17.03.2023

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб...