3-17-2023

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок бойових дій.

 

 

Змонтовано у Сихові, поблизу вже існуючого містечка для переселенців «Маріяполіс», в рамках співробітництва Міністерства розвитку громад і територій України та польского уряду, а також за підтримки Фонду Міжнародної Солідарності.

 

 

 

«Це містечко ми побудували спеціально для зими та морозів. Тут люди достатньо комфортно проживають. Ми тут маємо вибудованих орієнтовно 1400 місць, більша частина з яких – заповнена.

Попередні три містечка – більш літній варіант, який складно застосовувати взимку. Але ми їх не демонтовуємо, тому матимемо резерв. Наразі вони будуть «законсервовані».

Хочу подякувати нашим польським друзям за підтримку та допомогу. Разом нам вдалось зробити все якісно та комфортно для мешканців. Тепер тут присутнє відчуття тепла у прямому та переносному сенсах», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

 

 

ТОВ «Е С У» – офіційний партнер польської компанії-виробника модульних будинків «MODULAR SYSTEM SP. Z O.O.», виконує будівельно-монтажні роботи зі встановлення модульних містечок по всій території України.

 

Последние новости

17.03.2023

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб...

20.01.2023

Проектування. Розробка схем дорожнього руху. м. Біла Церква

ТОВ «Е С У» на замовлення Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради виконало проектні роботи з розробки схем дорожнього руху...

27.11.2022

Е С У  – СЕРТИФІКОВАНИЙ ПАРТНЕР MODULAR SYSTEM в Україні!

ТОВ «Е С У» підтвердило високий рівень кваліфікації фахівців і є єдиною українською компанією, що отримала Сертифікат Партнерства з компанією...