1-20-2023

Проектування. Розробка схем дорожнього руху. м. Біла Церква

ТОВ «Е С У» на замовлення Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради виконало проектні роботи з розробки схем дорожнього руху на центральних вулицях м. Біла Церква – б-р. М. Грушевського, вул. Ярмаркова, вул. Гоголя, вул. Ковбасюка, вул. Праведників світу.

Схеми розроблені у відповідності до вимог діючих нормативних документів, з урахуванням  ДСТУ, оновлених у 2021 р., таких як ДСТУ 4100:2021 Безпека дорожнього руху. Знаки дорожні. Загальні технічні умови, ДСТУ 2587:2021 Безпека дорожнього руху. Розмітка дорожня. Загальні технічні умови.

Технічні засоби, що передбачені проектом на вулицях, що проектуються, включають нові дорожні знаки, дорожню розмітку та існуючі світлофорні об’єкти.

Передбачені місця для паркування більш ніж 250 автівок, в т. ч. для транспортних засобів осіб з інвалідністю.

 

Передбачені заходи для потреб маломобільних груп населення і осіб з обмеженими фізичними можливостями. По вул. Г. Ковбасюка, вул. Праведників світу  проектом передбачено облаштування велосипедних доріжок.

Проектні рішення дозволять впорядкувати рух автомобільного та велосипедного транспорту в центральній частині міста, (в т. ч. в районі центрального ринку), забезпечать комфорт пересування пішоходів та осіб з обмеженими фізичними можливостями, і в цілому, будуть сприяти розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури міста.

 

Последние новости

05.09.2023

ТОВ «Е С У» продовжує допомагати військовим на фронті та надавати підтримку пораненим бійцям, що проходять лікування та реабілітацію в медичних закладах України.

  Днями до поліклінічного відділення КНП СОР «Сумського обласного клінічного госпіталя ветеранів війни» Компанією було надано комп’ютерну техніку для більш...

16.06.2023

Модульне містечко, змонтоване спеціалістами ТОВ «Е С У» у Полтаві, готове приймати своїх мешканців

2 червня 2023 року в Полтаві відбувся прес-тур для журналістів щодо демонстрації завершеного модульного містечка для тимчасово переміщених осіб, змонтованого...

17.03.2023

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові

ТОВ «Е С У» виконало роботи по облаштуванню четвертого, найбільшого модульного містечка у Львові для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб...